Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Ayı’nda da depremzedeleri yalnız bırakmıyor


Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında da Gaziantepli depremzede vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor. Nurdağı ve İslahiye’de iftar çadırları kuran Antalya Büyükşehir Belediyesi sahur ve iftarda 1500 kişilik yemek çıkarıyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri ayrıca mahalle mahalle gezerek vatandaşlara yemek ikramında bulunuyor. 

Deprem bölgesi Gaziantep’in Nurdağı ilçesine Koordinasyon Merkezi kurarak depremin yaralarını sarmaya çalışan Antalya Büyükşehir Belediyesi büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Gaziantepli vatandaşların takdirini kazanan Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Ayı’nda da yardımlarına ve çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

GÜNLÜK 1500 KİŞİYE YEMEK İKRAMI

Nurdağı ve İslahiye ilçelerinde iftar çadırları kuran Antalya Büyükşehir Belediyesi sahur ve iftarlarda her gün 1500 kişilik yemek ikramında bulunuyor. Büyükşehir ekipleri bunun yanında mobil ekiplerle mahallelere giderek iftar öncesi yemek dağıtımında bulunuyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından övgüyle söz eden 

ANTEPLİ DEPREMZEDELERDEN TEŞEKKÜR
Gaziantepli depremzede vatandaşlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iftar çadırlarında oruç açtıklarını belirterek “Burada herşeyi dört dörtlük veriyorlar. Çok memnunuz. Allah bin kere razı olsun” diyerek teşekkür etti. Depremin ardından 40 gün Antalya’da kaldığını söyleyen depremzede bir vatandaş ise “Antalya Büyükşehir Belediyesi depremzedelere Antalya’da da çok büyük hizmetler verdi. Ben Başkan Muhittin Böcek’e çok teşekkür ediyorum. Antalya Büyükşehir belediyemizden Allah razı olsun. Her zaman gelip gidiyorlar bizi aç açıkta bırakmıyorlar” dedi. 

KOORDİNATÖR BELEDİYE 
Koordinatör belediye olarak Gaziantep’e diğer belediyelere tarafından gönderilen yardımların da dağıtımını koordine eden Antalya Büyükşehir Belediyesi, gönderilen giysi ve ayakkabıların da dağıtımını gerçekleştirdi. 
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir