Büyük Fon Vurgunu ile İlgili Yeni Gelişme: Bu Sefer Acun Ilıcalı’nın Adı Geçti

‘Fatih Terim Fonu’nda toplam 4.2 milyon dolar dolandırılan Emre Belözoğlu’nun paranın 500 bin dolarını ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan borç aldığı ortaya çıktı. 

Türkiye bugünlerde Seçil Erzan isimli bir banka müdürünün yaptığı iddia edilen 44 milyon dolarlık büyük fon vurgununu konuşuyor. ‘Fatih Terim Fonu’ adı altında yapılan büyük dolandırıcılıkta Arda Turan’la birlikte en fala para kaybeden isimlerden biri de eski futbolcu Emre Belözoğlu.

Dava dosyasına göre Belözoğlu, Seçil Erzan’a 17 Mart 2023’te kuzeni Volkan Bahçekapılı ile 1 milyon 492 bin dolar göndererek para vermeye başladı.

Belözoğlu, Seçil Erzazn’a aynı gün 1 milyon 400 bin dolar daha verdi. Ertesi gün ise bu sefer şöförü ile 400 bin dolar yolladı.

Bu para teslimatlarının üzerinden 10 gün geçtikten sonra Erzan, Belözoğlu’nu bir kez daha arayarak “Bu parayı 5 milyon dolara tamamlayalım” dedi. Emre bu noktandan sonra ise yakın ilişki içinde olduğu bilinen Acun Ilıcalı’nın kapısını çaldı.

HalkTV’de yer alan habere göre, Emre Belözoğlu’nun Erzan’a kaptırdığı son 1 milyon doların kimlerden geldiği de dava dosyasına girdi.

Emre Belözoğlu son olarak verdiği 1 milyon doların 500 binini Acun Ilıcalı’dan borç aldı.

Acun Ilıcalı, Belözoğlu’nun talebi üzerine 28 Mart günü Volkan Bahçakapılı’nın hesabına 500 bin dolar gönderdi. Bahçekapı da söz konusu parayı aktarmalı olarak Erzan’a teslim etti. 

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x